Matcher R3 7-manna (Rutvik)
Antal: 27
Fr 2019-08-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | N-1 | 08:00 | IFK Råneå - Luleå SK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
13 | N-1 | 08:50 | Sunderby SK 2 - Sävast AIF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
21 | N-1 | 09:40 | IFK Luleå 2 - Bergnäsets AIK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
29 | F-1 | 10:30 | Bodens BK FF - Gammelstads IF vit | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
37 | N-1 | 11:20 | Rutviks SK - Luleå SK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
45 | N-1 | 12:10 | Sunderby SK 2 - Trångfors IF 1 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
53 | N-1 | 13:00 | IFK Luleå 1 - Sävast AIF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
59 | F-1 | 13:50 | Luleå SK Blå - Piteå IF lag 2 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
67 | N-1 | 14:40 | Sunderby SK 1 - Bergnäsets AIK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
75 | N-1 | 15:30 | Trångfors IF 1 - Rutviks SK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) |
Lö 2019-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
109 | N-1 | 08:00 | Trångfors IF 2 - Sunderby SK 1 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
121 | F-1 | 08:50 | IFK Luleå Vit - Sunderby SK 1 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
604 | F-2 | 09:40 | Rutvik SK - Luleå SK Röd | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
618 | F-2 | 10:30 | Gammelstads IF grön - Sunderby SK 2 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
149 | D-1 | 11:20 | Rutviks SK - IFK Luleå vit | 1-7 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
183 | D-1 | 12:10 | Hedens IF - Bergnäsets AIK | 3-2 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
610 | F-2 | 13:00 | Luleå SK Röd - Notvikens IK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
624 | F-2 | 13:50 | Gammelstads IF grön - Lira BK 2 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) |
Sö 2019-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
611 | F-2 | 08:00 | IFK Luleå Blå - Gammelstads IF grön | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
290 | F-1 | 08:50 | Lira BK 1 - Sävast AIF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
304 | F-1 | 09:40 | Luleå SK Blå - Sunderby SK 1 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
318 | F-1 | 10:30 | Piteå IF lag 2 - IFK Luleå Vit | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
616 | F-2 | 11:20 | Rutvik SK - Piteå IF lag 1 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
352 | F-1 | 12:10 | Sävast AIF - Bodens BK FF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
366 | F-1 | 13:00 | Sunderby SK 1 - Gammelstads IF vit | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
626 | F-2 | 13:50 | Hedens IF - IFK Luleå Blå | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
396 | M-1 | 14:40 | Sunderby SK - IFK Luleå | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) |